Kayıp kardeşlerin cansız bedenleri gölde bulundu

Kayıp kardeşlerin cansız bedenleri gölde bulundu

Bursa’nın Kestel ilçesinde, çevresindeki bazı kişilere ‘İznik Gölü’nde intihar edeceğiz’ dedikleri öne sürülen iki kardeşin gölde yapılan aramada cansız bedenlerine ulaşıldı.

Bursa’da çevresindeki kişilere ”İznik Gölü’nde intihar edeceğiz” dedikleri iddia edilen Hasan (34) ve Hüseyin (31) Karacan kardeşlerden acı haber geldi.

Kestel ilçesinde kafe işleten Hasan ve Hüseyin Karacan kardeşler, dün sabah saatlerinde bir arkadaşlarından kendilerini İznik ilçesine götürmesini istedi.

İlçeye giden kardeşlerden haber alamayan yakınları, durumu jandarmaya bildirdi.

Arama çalışması başlatan jandarma ekipleri, Hasan ve Hüseyin Karacan kardeşlerin çevresindeki bazı kişilere bir süre önce ‘İznik Gölü’nde intihar edeceğiz’ dediği bilgisine ulaştı.

Bunun üzerine İznik Jandarma Komutanlığı’na bağlı bot timleri ve AFAD ekipleri, arama çalışmalarını göl çevresinde yoğunlaştırdı. Dün gece göl kıyısında kardeşlere ait kıyafet ve cüzdan buldu.

AFAD ekipleri şişme botlarla göl yüzeyinde, Yalova Emniyet Müdürlüğü’nden gelen balık adamlar ise su altında çalışmalarını sürdürürken, kardeşlerden bu sabah acı haber geldi. Hasan ve Hüseyin Karacan kardeşlerin gölde cansız bedenlerine ulaştı.

Casino oyunları