Celticbet Haber – Konyaspor’dan Virüs Duyurusu

Celticbet Özel – Spor Toto Süper Lig kulüplerinden Konyaspor’da 2 oyuncu ile 3 çalışanın test sonucunun pozitif çıktığı açıklandı.

Konyaspor’un resmi internet sitesindeki duyurusunda bulunan kulüp doktoru Gökhan Özhan, Kayacık Tesisleri’nde yapılmış olan PCR testlerinde biri milli takımlarda olmak üzere 2 futbolcu ve 3 çalışanda pozitif tanıya rastlandığını ifade etti. 

Gökhan Özhan, yapmış olduğu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Oyuncularımız ile personelimizin takip, izolasyon ve tedavilerine başlanmıştır. Sakatlıkları devam eden Uğur Demirok, Amir Hadziahmedovic, Samuel Eduok, fizyoterapist eşliğinde çalışmalarını sürdürmektedir. Hafif sakatlıkları bulunan Musa Çağıran, Marko Jevtovic ve Artem Kravets ise takımdan ayrı olarak özel program dahilinde çalışmalarına devam etmektedir. Ömer Ali Şahiner’in tedavi ve kontrolleri sağlık ekibimiz tarafından özenle takip edilmektedir. Yine Başakşehir maçı öncesinde test sonucu pozitif olan oyuncumuzun bugün yapılacak ikinci testinin de negatif çıkması halinde takımla birlikte çalışmalarına başlayacaktır.”

Spor Toto Süper Lig’deki mücadeleler içinde Celticbet giriş adresinden canlı bahis yapabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir