Celticbet Güncel – Antalyaspor Avcı’yla Anlaşamadı

Celticbet Giriş – Spor Toto Süper Lig kulüplerinden Akdeniz temsilcisi Fraport TAV Antalyaspor’da, Tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı ile yapılmış olan görüşmeler başarısız kaldı.

Antalyaspor Basın mensubu Murat Süğlün, AA muhabirine, yollarını ayırdıkları Teknik adam Tamer Tuna’dan boşalan teknik direktörlük görevi için Abdullah Avcı ile görüştüklerini hatırlattı.

Abdullah Avcı ile yapılan görüşmelerinin pozitif sonuçlanmaması üzerine gündemlerindeki diğer antrenörlerle görüşmelere başladıklarını aktaran Süğlün, “Abdullah Avcı ile anlaşma sağlayamadık. Şu anda alternatifleri değerlendiriyoruz. Milli maç arasında yeni hocamızla anlaşmış oluruz, diye düşünüyoruz. Kasımpaşa karşılaşmasına kadar da Tamer Tuna’nın yardımcılar ile karşılaşmalara hazırlanacağız.” açıklamalarını kullandı.

Antalyaspor, 29 Ekim’de, teknik direktör Tuna ile kulüp stratejilerinde yaşanan “fikir ayrılıkları” nedeniyle karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığını açıklamıştı.

Bu tarz haberlere futbol ile ilgili güncel gelişmelere, son dakika gelişmelerine ve ayrıntılı takım analizlerine Celticbet giriş adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir